bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Спеціально для пані Вікторії Москаленко від самого відомого требухівського наркомана.


(робота над матеріалом зайняла так багато часу, що ми з Вікторією встигли перейти на "ти" в спілкуванні, та думаю, не варто вже виправляти, хай це буде особливою "фішкою" статті)

Оскільки Ви, пані Вікторія, так і не зрозуміли справжньої причини цього "перфомансу" з боку Опудала,то для того, щоб в подальшому не марнували свій час та не перетворювали паблік у "спільноту запитань до Опудала, які так і залишилися без відповіді", розповім істинну причину "задоволення Вашої цікавості".

По-перше, ніякого наміру вести з Вами діалог, окрім, хіба що одностороннього поливання брудом та образ на Вашу адресу, Опудало не має. Тому що Ви ще знаходитеся у Опудала в "чорному списку". Про це свідчить написання Вашого прізвища з маленької літери.

Попадають зазвичай до цього списку ті, кому в дискуіях з Опудалом вдається довести свою правоту. А так як спілкування з такими людьми зайвий раз підкреслює брехливість його суджень, перекручування фактів, замовчування необхідної інформації та акцентуванні уваги на тій, що взагалі не стосується обговорюваної теми, то подальше продовження діалогу стає неприпустимим для Опудала. Та оскільки  він дійсно вважає себе розумнішим, якщо не за всіх людей на планеті, то за переважну більшість точно, Опудало вигадав та вже декілька років застосовує власну схему ошукування своїх опонентів та свідків дискусії. Ця схема  за задумом повинна приховати справжні причини потрапляння людей до його "чорного списку". Суть такого способу обману досить примітивна і повністю відповідає рівню інтелекту Опудала:

- спочатку він починає ображати та поливати брудом людину з якою спілкується;
- потім заради роздуття "масштабів катастрофи" (тобто "компроментуючого матеріалу", яким переважно є "скрін-шоти" повідомлень та приватного листування) - Опудало ще трохи поспілкується в такому форматі;
- а далі - звинувативши свого опонента в неадекватності, тупості та інших гріхах, які не відповідають інтелектуальному рівню Опудала, а отже роблять неможливим подальше тематичне спілкування - заносить його до "чорного списку".

 З цього моменту прізвище та ім'я нового "лауреату чорного списку", Опудало пише виключно з маленької літери. Коли ж хтось не піддається на провокації, або спір відбувається на нейтральному інтернет-ресурсі, через що у Опудала не має можливості "забанити" свого супротивника - все одно той звинувачується в неадекватності, тупості і т. д. і Опудало забанює свого опонента на всіх своїх (тобто тих, де адміністратором, власником, модератором є він сам) інтернет-ресурсах. В такому випадку, крім заміни великих літер на маленькі, ім'я та/або прізвище, ще й споворюються невірним написанням, або взагалі замінюються на образливі прізвиська. Як, наприклад, це сталося зі мною. Нажаль, показать, як відбувася з самого початку процес, не зможу, оскільки не маю доступу до соціальної мережі "вконтакті", тому висвітлю стан справ на даний момент.

 30 серпня цього року я вирішив змінити тематику свого блогу bonjour-toujour.livejournal та опублікував там перший матеріал, в якому натякнув, що до вибуху на подвір'ї сільського депутата, причетний Опудало. В наступному матеріалі звинуватив його в організації "прослушки" приміщення сільської ради. В третьому - спростував дезинформацію, яку активно розповсюджував Опудало зі своїми прибічниками, про те, що було порушено процедуру розгляду на сесії питання прийняття бюджету, отже голосування по цьому питанню стало б незаконним. В якості прикладу такої дезинформації, я використав варіант, в інтерпритації Одноразового секретаря. Через деякий час, "сектретар-спрінтер" розмістив у себе на сторінці в "Фейсбуці" "спростування" моєї статті, в якому головним беззаперечним доказом власної правоти назвав сам факт існування моєї публікації.


Для тих, хто не зрозумів логіки суджень Олександра Миколайовича: в моїй статті, викладена інформація є "фейковою", тобто недостовірною. Отже його інформація  апріорі є абсолютною правдою. Тобто варіант, коли обидві інформації - і його, і моя є недостовірними - навіть не розглядається. Змоделюю на більш простішому прикладі, як працюють "закони логіки секретаря-скорострєла":

одного разу пані Вікторія у "фейсбуці" на своїй сторінці вирішила поділитися радістю з друзями та підписниками, надруковавши наступне "Вчора я нарешті скуштувала смородину! Це найсмачніша риба, зі всіх видів риб, які я їла протягом свого життя".  Оскільки я є людиною безробітньою, то маю багато вільного часу, який із задоволенням проводжу в інтернеті. І от одного разу, під час улюбленого заняття, потрапляю на публікацію пані Вікторії. Довгий період свого життя я вживаю важкі наркотики, які значно знизили і так не високий рівень мого інтелекту та зробили людиною дратівливою, злою, бажаючою заподіяти будь-яку шкоду оточуючим мене людям. І ось безмежна радість пані Вікторії, викликана вперше житті скуштованою смородиною, надала чудову можливість продемострувати ці риси мого характеру. Не гаячи часу, своїй сторінці в "твітері", я публікую наступний "твіт": "Вікторія Москаленко - сама тупа курка зі всіх тупих курок, що я бачив у своєму житті! Уявляєте, вона не знає, що смородина - це будівельний матеріал, а стверджує, що це риба!" Один з наших спільних інтернет-друзів показує пані Вікторії мій "твіт". Можливо б вона і не звернула уваги на маячню якогось недолугого наркомана, прочитавши яку просто посміхнулась та невдовзі забула. Але в тій маячні наркозалежний автор безпідставно її образив і це побачили сто сорок сім друзів та підписників любеля спіймать кайф. З них - сімнадцять зробили "ретвіт" образливої публікації. Ті сімнацять "юзерів" вкупі мали дві тисячі триста сорок два друга і підписника, які також прочитали наркоманів "твіт". Дехто з них почав "ретвітить" далі і не лише в "твітері", а й в інших соцмережах. З величезною швидкістю думка наркомана про пані Вікторію, "вірусом" почала заполоняти інтернет, поступово перетворюючись на "інтернет-мем". Пані Вікторія вирішила негайно зупинити цей процес, опублікувавши наступний "твіт": "Твердження Чуксіна В. про те, що смородина - це будівельний матеріал є 100% "фейком", а тому мені нічого спростовувать та доводити не потрібно, я АБСОЛЮТНО ПРАВА: СМОРОДИНА - ЦЕ РИБА!!!"  Ось так в намальованою моєю наркоманською уявою паралельному світі, діють "закони логіки Одноразового секретаря", дозволяючи досить просто та швидко перетворати рослини на тварин.

Після цього невеличкого ліричного відступу -  повернемося до основної теми матеріалу. Ознайомившись на практиці з деякими особливостями сприйняття оточуючої дійсності Цахлом Олександром Миколайовичем, я зрозумів, що вони можуть "спотворювати картинку" відчуття реальності Одноразовим секретерем. А це в свою чергу негативно вплине на його депутатську діяльність, виражену "плідною працею на благо нашого села".  Тому в четвертій публікації свого блогу, я знову повертаюся до попередньої теми, де ще більш детально та об'ємно, спробував пояснити депутату, в чому заключається помилковість його суджень. Та й це не допомогло навіть похитнути міцні, як граніт, переконання пана Цахла в своїй правоті, який твердо наполягав на свойому. Зрозумівши, що й третя, четверта та всі наступні спроби, також будуть марними, я залишив його у спокої та вирішив відпочити сам. Відпочинок цілком відповідав тим рисам мого характеру, про які розповідали в інтернеті та за його межами небайдужий до требухівського виконкому Кишковський, ніколи без дозволу не розмовлячий на сесіях Тертишник та Цахло, який залишиться в історії Требухова Секретарем сільради, що перебував на своїй посаді найкоротший період. Кому невідомо про те, як я відпочивав після виснажливого процесу написання "фейків", нагадаю: обнюхавшись наркотиками, з'явився на засідання 19-ї позачергової сесії Требухівської сільської ради, де показав свою абсолютно неадекватну поведінку, аніскільки не переймаючись з того де я знаходжусь, хто є свідками моїх аморальних вчинків та тим, що все це фіксується на відеокамеру. Своїми діями я в чергове підтвердив, що наркозалежність несе за собою страшні та згубні наслідки. Звичайно ж в такий спосіб не можливо відновити виснаженого організму, тому в четвертому матеріалі вирішив не перевантажувати залишки свого інтелекту і опублікував весь відеоматеріал, відзнятий під час мого "відпочинку". На даний момент мені так і не вдалося продовжити публкації в своєму блозі, я й далі продовжуюю активно вживати наркотики, підриваючи власне здоров'я та деградуючи, як особистість.

Тепер перейдемо до тих, про кого я публікую свої "фейки" та обливаю з голови до ніг брудом. Якщо судити з загальноприйнятих, а не з тих, що сповідує Одноразовий секретар, норм елементарної логіки, алгоритм реакції на мої матеріали, повинен бути наступним:

- недостовірна інформація, яку я вигадую та розповсюджую в інтернеті та образи на адресу "рятівників Требухова" ні яким чином не впливають на священну та благородну місію, що несуть її учасники, тому будь-яка реакція - це даремно витрачений час та провокування мене на подальшу діяльність в цьому напрямку;

- недостовірна інформація та обливання брудом, завдають шкоди священній та благородній місії адептів "Секти незаконно обраного виконкому", тому потрібно спочатку  спростувати, а потім зупинити продовження процесу дискредитації її учасників. Самого ж автора обов'язково примусити вибачитися за сказане, при необхідності навіть за допомогою притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності.

А тепер зайдемо в групу "Требухів - Наш Дім"  соціальної мережі "Фейсбук" та на сайт "trebuhivcp.at.ua", щоб подивитися як в дійсності реагують "рятівники Требухова" на потоки брехні та образ, що виливаються на них абсолютно неадекватною особою, яка вже на протязі декількох років  регулярно вживає важкі наркотики, через що веде аморальний спосіб життя, ігноруючі соціальні, культурні та духовні норми суспільства.

 Потрапивши на вказані інтернет-ресурси, бачимо, що в темах про мої матеріали, спочатку йдуть спростування, опубліковані депутатом Цахлом, які базуються на його власній системі логічного мислення. Їх було розглянуто вище.

Але оскільки це тема матеріалу про іншу особу, то нас повинна цікавити реакція Директора КП "Сервіс" - Тертишника Олега Івановича. Так ось Олег Іванович в цьому питанні ні на йоту не зраджує власним принципам, про які я Вам, пані Вікторія, розповідав на початку статті. Будь-ласка:

- перекручування прізвища та маленька літера;

- наркоманія та неадекватна поведінка.


 Поступово "список обвинувачень" розширюється і в нього додаються:

- заняття онанізмом

та схильність до зоофілії.
А завершується все це - оприлюдненням приватного листування. Але все це ще не є переконливим доказом того, що Олег Іванович не має ніякого бажання спілкуватися з Вами. Щоб остаточно це довести, потрібно знати істинну причину того, чому Тертишник "відмітився" в нашій групі. Так от, справжнім мотивом, змусившим його піти на такий крок, є намагання Олега Івановича втягнути в дискусію з собою депутатів районної ради Корнійка С. О. та Оксюту О. В. До того ж, за планом нашого "великого комбінатора", дискусія обов'язково повинна проходити на "його території", тобто у групі "Требухів - Наш Дім". Це дасть змогу Тертишнику втілити задуми під своїм контролем та за власними правилами. Що про це свідчить? По-перше, для маскуваня справжніх цілей, Олег Іванович вдається до певних хитрощів. А оскільки він має дуже серйозні проблеми з психікою, такі хитрощі завдають Тертишнику серйозних душевних мук та страждань, які Олег Іванович намагається подолати проявами своєї істинної натури. Тепер по суті: до обох депутатів районної ради в нього приблизно таке саме ставлення, як і до мене, тому Олегу Івановичу доводиться вдавати із себе вічливого та культурного співрозмовника.Тонко натякнути, що спілкування в пабліку, адміністратором якого є особа сумнівної репутації, з неадакватною поведінкою та низьким інтелектуальним рівнем, не відповідає депутатському статусу Корнійка С. О. і пояснити причини його перебування в цій групі, нічим, крім опускання до рівня її засновника, не можна.А щоб в подальшому не заплямовувати свою репутацію, депутату районної ради пропонується продовжити спілкування в пабліку, який відповідатиме рівню його депутатського статусу і де на нього з нетерпінням чекають, щоб отримати відповіді на запитання.Знаючи, що Сергій Олександрович не володіє необхідним рівнем комп'ютерної грамотності, борець за справедливий розподіл бюджету, намагається спочатку його ошукати, а потім пригрозити, що у разі не виконання поставлених вимог - публічно звинуватити у брехні.Але атрофований інтелект в купі з гіпертрофованою самовпененостю, вселили Тертишнику віру, чи в те, що ніхто на світі не зможе розгадати його хитрощів, чи в те, що ніхто на світі не наважиться показати Сергію Олександровичу, в чому суть обману. Більше того, "фахівець з законності виконкомів", навіть і не здогадується, що при застосуванні у відповідь його методу обману, Олег Іванович виглядатиме ще більшим дурнем та невдахою.


Сподіваюся, пані Вікторія, що Ви зрозуміли все вищесказане і в подальшому знатимете, що криється за такими раптовими нападами ввічливості та бажанням культурно поспілкуватися Тертишнику з Вами. І більше не перетворюватимете наш паблік у "групу риторичного спілкування з Олегом Івановичем".
Tags: #тобі_слова_не_давали
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments