bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Одноразовий секретар, або чому депутату Цахлу не вдалося плідно попрацювати на благо села.(реакція Цахла О. М. на власне звільнення з посади Секретаря)


 Для того, щоб краще усвідомити рівень абсурду в судженнях депутата Требухівської сільської ради Цахла Олександра Миколайовича, про який йтиме мова в даній публікації, потрібно спочатку звернутися до власної уяви, яка допоможе ліпше зрозуміти суть питання.
 Отже припустимо таку ситуацію: на уроці школярі пишуть диктант об`ємом в 500 слів та знаків пунктуації. Закінчивши, здають свої роботи на перевірку вчителю. Зазвичай перевірка відбувається наступним чином: викладач уважно читає написаний учнем текст і виявивши помилку - виправляє її власною ручкою, яка здебільшого пише червоним кольором. Слова та розділові знаки, в яких помилок немає - так і залишаються незмінними. А тепер уявіть, що процес перевірки буде дещо іншим: на кожне слово та пунктуаційний знак, не залежно від наявності в них помилок, вчитель повинен своєю ручкою "накласти резолюцію". Виглядатиме це приблизно так:

 Застосовуючи даний метод, скільки він витратить часу на перевірку диктантів всього класу? Який буде психологічний стан перевіряючого по закінченню своєї роботи? Чи зможуть учні краще засвоювати матеріал? Мабуть для більшості ці питання будуть риторичними. Але не для героя минулої публікації - депутата Требухівської сільської ради Цахла Олександра Миколайовича, який активно розповсюджує абсолютно абсурдну інформацію. Та що найбільше викликає сум - це те, що багато хто йому вірить.  І основна причина того, що нісенітниці, вигадані нинішнім директором Комунального підприємства "Сервіс" люди беруть за чисту монету - це їхня неосвіченість. Користуючись цим, головний байкар Требухова вигадує небилиці одна безглуздіша іншої, а його приспішники, такі як депутат Цахло - із задоволенням несуть їх в маси.(збірка байок легендарного требухівського байкаря)(основні байки про виконком та бюджет)Натрапивши на черговий приклад нахабної брехні, яку розмістив на власній сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" Олександр Миколайович Цахло, спростовувати її вирішив не шляхом написання коментара під цією маячнею, оскільки власник акаунту без проблем його видалить. Натомість для запобігання видаленню та ширшого росповсюдження власної точки зору - опублікував на дану тему у себе в блозі окремий матеріал. В ньому я тонко натякнув депутату, що якщо свого часу Требухівську сільську раду перевіряла комісія Броварської райдержадміністрації і в підсумковому висновку перевірки немає ні слова про порушення, що згадані в його матеріалі, то відповідно таких порушень взагалі немає. Тому що мета таких перевірок - це виявлення порушень та недоліків, а не констатація очевидних фактів. В іншому випадку вона нагадуватиме той незвичний спосіб перевірки учнівських диктантів, описаний на початку матеріалу.
 Але Олександр Миколайович натяку не зрозумів і далі продовжив свою мантру про виконком, протокол, засідання, бюджетну комісію, не забуваючи при цьому сипати образи на мою адресу.

("одноразовий секретар" демонструє свій рівень інтелекту)Тепер стає зрозумілим, чому депутат Цахло попрацював на посаді Секретаря Требухівської сільської ради такий рекордно короткий термін - аж 10 днів!

( Десять днів, що потрясли світ Требухів )

Хоча під час розгляду своєї кандидатури на сесії сільської ради давав досить гучні та пафосні обіцянки.Та приступивши до роботи, про пафосні обіцянки швиденько забув і вже на порядку денному наступної сесії  стояла його заява про звільнення. Остаточно вивітрився весь пафос з риторики Олександра Миколайовича, під час пояснювання депутатом причин свого вчинку, коли всі присутні в залі, замість переконливої аргументації, почули мекання та бекання про проблеми з переоформленням документів на основному місці роботи.Але не зважаючи на такий досить невиразний старт депутатської кар`єри, згодом молодий "слуга народа" поступово освоївся і з кожним сесійним засіданням все впевненіше та сміливіше відстоював власну позицію. І особливих успіхів в цьому досяг на теренах інтернет-простору, де для нього не було ніяких обмежуючих рамок у вигляді елементарних норм культурного спілкування. До того ж маючи під рукою "гугль" з "вікіпедією", Олександр Миколайович міг підвищувати рівень свого інтелекту до захмарних висот.
 Враховуючи все це, підозрюю, що наведені мною роз`яснення особливостей перевірок районними державними адміністраціями роботи сільських рад, не зможуть переконати пана Цахла у хибності його точки зору. Більше того, це ще більше добавить агресії та образ в лексикон екс-секретарю Требухівської сільської ради під час відстоювання ним власної позиції, знизивши в ньому рівень елементарної логіки та здорового глузду.
 Оскільки вступати в нескінченну дискусію, відповідаючи на кожний коментар пана Цахла окремим постом, наміру не маю, то спробую даним матеріалом поставити крапку в нашому спорі, оприлюднивши повністю результати районної перевірки. І якщо Олександр Миколайович, чи хто інший, знайде там ті недоліки та порушення, про які розповсюджують байки учасники розважально-політичного ток-шоу Требухова - визнаю помилковість своїх поглядів та вибачусь перед опонентами.
 Отже результати перевірки Требухівської сільської ради Комісією Броварської райдержадміністрації:
В наступному матеріалі буде розказано про причини, що стоять за вигадуванням та розповсюдженням відвертої брехні і навіюванні її жителям Требухова.

Tags: Требухів, Цахло, бюджет, виконком, сільрада
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author