bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Про що марить депутат Цахло?Зашевелились твари не залишили без уваги мої публікації учасники головного розважально-політичного ток-шоу Требухова і вирішили трохи подискутувати на сторінках інтернет-пабліків. А для того, щоб в очах сторонніх спостерігачів виглядати переможцями в таких спорах, вдалися до класичних "правил демагога" - обговорювати не підняту в дискусіях тему, а особу свого опонента і лише потім, виключно із почуття поблажливості - надати відповідь.
 Більш детально про що йде мова: депутат Требухівської сільської ради Цахло Олександр Миколайович, подорожуючи безкраїми просторами інтернету "чисто випадково" натрапив на створену мною групу в соціальній мережі "Фейсбук". Також виключно "чисто випадково" ознайомився з її змістом і так як у засновника групи та автора публікацій є "психічні вади", то вирішив проігнорувати викладані матеріали та спокійно подорожуватидалі далі інтернет-простором. Але знову ж таки, "чисто випадково" під однією з публікацій побачив коментар свого "старшого колеги" - депутата Броварської районної ради, повз який пройти мовчки не зміг. І надав відповідь. Окремим постом на власній сторінці в "Фейсбуці". Не залишу без уваги таку поважну персону депутата Требухівської сільської ради і також надам відповідь. Окремим постом у власному блозі.

Вельмишановному Олександру Миколайовичу мабуть не відомо, що 13 січня 2017-го року жителем міста Броварі Кишковським Дмитром Дмитровичем                                                            (Кишковський Дмитро Дмитрович)


було подано скаргу до Броварської райдержадміністраціїї на предмет перевірки виконавчого комітету Требухівської сільської ради та дотримання законів під час розробки, складання та розгляду бюджету Требухівської сільської ради

                                                          (скарга Кишковського Дмитра Дмитровича)(до речі, Олександре Миколайовичу, пана Кишковського Ви повинні знати, так як брали участь у спільних громадсько-політичних акціях).                                  (спільна громадсько-політична акція пана Цахла та пана Кишковського)


Скарга Дмитра Дмитровича не залишилася без уваги і 16-го лютого 2017-го року Броварською райдержадміністрацією  було організовано перевірку Требухівської сільської ради,                        (реакція Броварської РДА на скаргу пана Кишковського)

яка закінчилася 1-го березня 2017-го року.(частина висновків комісії РДА, яка проводила перевіку Требухівської сільської ради)


Так от, що стосується бюджетуТребухівської сільської ради, висновок комісії був наступнийМожливо Вам, Олександре Миколайовичу, варто цікавитися офіційними документами, а не росповсюджувати байки, вигадані режисером вашого політично-розважального ток-шоу?

Tags: Кишковський, Требухів, Требухівська_сільська_рада, Цахло, бюджет
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments