bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Скільки потрібно депутатів для прибирання одного квадратного метра території?

Новорічні свята дещо знизили активність нашої спільноти, та це зовсім не значить, що під час вимушених зимових канікул, не відбувалося гідних нашої уваги подій. І тим паче такий спад активності не свідчить про те, що "інтеграційні процеси" з якихось причин було згорнуто чи припинено. Звісно ж, що ніхто з "інтеграторів" від своїх планів по об'єднанню сіл Требухова й Княжич, не відмовлявся, а тому відповідно й наша команда також продовжила свою діяльність по протидії цій шахрайській оборудці.
Одже, поки депутати Требухівської сільської ради, під безпосереднім керівництвом громадського активіста Тертишника Олега Івановича, ігноруючи проведення сесій, саботували роботу цього органу місцевого самоврядування, їх керманичі вирішили відзвітуватися перед народом за виконану на протязі року роботу. Для цього в кількості 5000 примірників, було випущено черговий зразок друкованої агітаційної продукції під назвою "Вісник Броварщини", який безкоштовно розповсюджувався серед жителів села Требухова. Чи росповсюджували його і в інших населених пунктах - невідомо. Невідомою залишилася періодичність й дата виходу цього агітаційного матеріалу. Тому, хоча за всіма зовнішніми ознаками - розміром, оформленням, компоновкою поданих матеріалів він і нагадував звичний нам засіб масової інформації - газету, та насправді нею не являвся. Чому я роблю наголос на такій, здавалось би не суттєвій особливості? Справа в тому, що один зі способів ошукування "інтеграторами" деяких категорій громадян, які звикли довіряти офіційним засобам масової інформації - це акцентувати їх увагу на тому, що позиція цих шахраїв від влади висвітлюється в одному з видів офіційних ЗМІ - газетах. Зокрема так було, коли виходили "спеціальні випуски, присвячені процесам інтеграції", газет "Київська правда" та "Нове життя".

(скрін-шот з особистого сайту Тертишника О. І. та посилання на відповідний матеріал)

На першій шпальті, займаючи рівно половину сторінки, розмістив своє новорічне вітання очільник "інтеграторів", депутат Київської обласної ради, Голова громадської організації "Антикорупційний Рух "СТОП-КОРУПЦІЯ" - Кищук Олег Євгенійович. Другу половину сторінки зайняв звіт його громадсько-політичної діяльності по покращенню рівня життя та благоустрою своїх виборців.


(частина центральної шпальти агітаційної брошури "інтеграторів", на фото - Кищук О. Є.)

Оскільки я не знайомий з тією частиною його діяльності, яка безпосередньо не стосується "інтеграційних процесів", то зупиняти увагу на ній не буду, а відразу перейду до матеріалів, в яких розповідається про аналогічну діяльність требухівських "інтеграторів".
З восьми сторінок друкованої агітки, нашим можновладцям вдалося відзвітувати про свої досягнення по підвищенню на протязі минулого року рівня життя та благоустрою пересічних требухівців меньш ніж на одну сторінку. З якої більшу половину становили фото самих інтеграторів. Загалом матеріал під лаконічним заголовком "Требухів" - це дві невеличкі, на декілька абзаців заміток різних авторів.

(сторінка агітаційної брошурки, "присвячена" "требухівським інтеграторам")

В першій йде мова про річні здобутки на ниві підвищень та покращень депутата Броварської районної ради Горюнова Олексія Володимировича. За минулий рік пану Горюнову вдалося напідвищувати та напокращувати аж на декілька речень тексту та одне колективне фото.(матеріал про проведену за рік роботу депутатом Броварської районної ради Горюновим О. В.)

Хоча матеріалу зовсім не багато, та набагато більше виникає запитань після його прочитання. А саме:
- хто така Наталія Овчаренко, що є автором замітки та чому вона звітує за районного депутата?
- чому Олексій Володимирович не взмозі зробити це сам - з причини його заклопотанності виконанням своїх депутатських обов'язків чи це йому не дозволяє рівень його інтелектуального розвитку?

- чому звичайний приклад виконання районним депутатом своїх депутатських обов'язків підносять читачам як вчинок, що виходить за межі його депутатської компетенції та вартий того, щоб про нього розповіли громадськості?
- якщо ж це взагалі вся робота, проведена за рік паном Горюновим, в якості депутата районної ради, то чому неї так мало?
- чому замість протокольного тексту про те, що районна рада прийняла рішення про виділення коштів, в матеріалі надруковано незрозумілу фразу про передбачення коштів?
- скільки все таки було передбачено тих коштів?
- в чому користь для учнів школи від екскурсій на підприємства і чому Олексій Володимирович не організовує аналогічні екскурсії до театрів, музеїв, виставок?
Та дізнавшись причину виникнення цих запитань, шукати на них відповідь вже не варто - вони автоматично перетворюються на риторичні. А причиною такого перетворення є те, що викладена в матеріалі інформація про виділення коштів (яке автори намагалися замаскувати словом "передбачено") є брехнею - 15 грудня 2016 року на сесії Броварської районної ради на ремонт Требухівської середньої школи не виділено жодної копійки! В якості доказу можна переглянути відео з тією частиною сесії, де Олексій Володимирович намагався внести свою пропозицію про виділення коштів, та Голова Броварської районної ради її відхилив.


(фрегмент відео 20-ї позачергової сесії Броварської районної ради зі спробою внесенням депутатом Горюновим пропозиції про виділення коштів на ремонт Требухівської середньої школи)

До речі, звернули увагу, як Олексій Володимирович рішуче та самовіданно відстоює інтереси требухівців? Голова Броварської районної ради настільки був вражений діями пана Горюнова, що навіть забув згадати про них в протоколі засідання.


(відображення вищевказанного відео у протоколі засідання сесії)

Наступний матеріал розповідає про здобутки наших "інтеграторів" у проведенні суспільних заходів з підвищення благоустрою села Требухів і, на відміну, від матеріалу попереднього, його автором є беспосередня учасниця таких заходів, депутат Требухівської сільської ради - Шевченко Ольга Миколаївна.


(матеріал про проведення суботника на території непрацюючого дитячого садочка)

З невеличкої статті пані Ольги ми дізналися, що за весь минулий рік "інтеграторської" наснаги вистачило на проведення одного єдиного суботника з прибирання території непрацюючого вже більше десяти років дитячого садочка. Щоб підкреслити важливість такого заходу, депутат Шевченко спочатку розповіла про критичну ситуацію, що склалася в нашій країні з цими освітньо-виховними закладами, а потім - як намагаються вирішити цю проблему депутати Требухівської сільської ради. План вирішення проблеми полягав у наступному: депутати на одній з сесій підняли питання щодо реконструкції садочка та виготовлення проектно-кошторисної документації, а поки виготовляються документи, вирішили без діла не сидіти і провести прибирання території закладу. Нажаль депутат Шевченко забула уточнити сесію, на якій було піднято питання реконструкції та дату проведення суботника. Проте не забула похизуватися своїми надзвичайними талантами, завдяки яким їй вдалося визначити, що територію дитсадка засмічувала родина Голови Требухівської сільської ради. Забудькуватість пані Ольги пояснюється дуже просто - з моменту проведення того так званого прибирання території пройшло вже пів-року, але ніхто ніяких реконструкцій проводить і не збирався. І не скоро ще збиратиметься, враховуючи те, що зараз більшість депутатів навіть прийняття бюджету "виторговують" у Голови сільради в обмін на об'єднання з Княжичами (про це - в одному з наступних матеріалів). Чому прибирання названо "так званим"? Справа в тому, що то була звичайна піар-компанія наших шахраїв від влади для підняття свого рейтингу (який їм в подальшому знадобиться для просування своїх ідей з об'єднанням) серед простих требухівців: зібралося 11 чоловік на чолі з обласним депутатом Кищуком, озброїлись бензокосарками та бензопилами, покосили хащі, пофотографувалися з їжачками та почали розповсюдження інформації по інтернету, ЗМІ, на сесіях та громадських зібраннях про власні здобутки.


("інтегратори" на "суботнику")

От тільки забули нагадати, що їхній команді прибиральників з 11 чоловік так і не вдалося за пів-року навести порядок на всій території закладу, а лише на тій частині, яку добре видно зі сторони дороги. Інша частина так до цих пір і стоїть, вся заросша хащами та завалена сміттям.


(фото "зворотної сторони Місяця" - тієї частини дитячого садка, на прибирання якої у "інтеграторів" так і не вистачило сил)

Автор - Чуксін Віталій.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments