bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Все таємне стає явним, або шило в мішку не втаїш…

Черговий матеріал наших красилівських колег.

Історія формування територіальних об"єднань – тема для нашого брата сьогодні вже не нова. А з часом взагалі набуває нових непередбачуваних, всупереч законам і здоровому глузду, обертів. Як не намагалися швиденько депутати об"єднатись «поза очі» односельчан із Димеркою, (хутенько сфальшувавши «опитувальні листи») та завдяки Словачевському В.В. а точніше його гіперактивній діяльності в групі «Новини с.Красилівка» в Фейсбук цей ТАЄМНИЙ ПРОЦЕС ОБ"ЄДНАННЯ набув розголосу… Обурені, такою самостійністю «слуг народу», яким свого часу віддали свої голоси, виборці активно взяли участь в черговій сесії с/Ради 25 січня 2017 року, де спробували з"ясувати для себе – що позитивного, що негативного в такому об"єднанні, чи є ще варіанти об"єднань окрім В-Димерки!? Вся робота влади та високих гостей, на засіданні сесії, спрямовувалася на методичне «втовкмачення» людям – БЕЗ ВАРІАНТІВ! ДИМЕРКА І БАСТА! І пан Бочкарьов Анатолій Борисович довго виступав – говорив багато і нічого конкретного, і Юрій Сергійович Плакся виступав – наголошуючи, що інші варіанти – УРБАНІЗАЦІЯ… Пан Кищук взагалі «превзойдя самого себя» – почав розповідати, що ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ – ІДІОТ, на що отримав зауваження від жителів села, що виступаючи, як офіційна особа – депутат обласної Ради (навіть якщо ти не вибирав цього президента, і, вибір більшості тобі не до вподоби!) мабуть все-таки варто дотримуватися рамок публічності!?...
Як раптом, … За трибуною з"являється новий оратор, з"ясовується – юрист із Калинівки, який щойно подав позов до суду з приводу незаконного розірвання процесу об"єднання Красилівки в Калинівську ОТГ. Виходить інші варіанти є!?!?!?
Громада наполягає на ПРОЗОРОМУ повторному ОПИТУВАННІ, щодо ОТГ, із повним переліком можливих варіантів об"єднатися. Депутати на чолі з головою затягують процес. 26 лютого 2017 року відбувається зібрання громади із залученням високих гостей – першого заступника мера міста Броварів, основоположника методики територіальних об"єднань, голови Калинівської с/Ради та голови В-Димерської с/Ради. Вислухавши шановних гостей, громада одноголосно приймає рішення про повторне опитування по округах, де «в люди» із опитувальними листами мають піти – окружний депутат, та три представники (за Бровари, Калинівку, В-Димерку). 28 лютого 2017 року на черговій сесії с/Ради депутати черговий раз «наплювавши» на думку людей приймають своє рішення – громадські обговорення по округах. Село в очікуванні графіка громадських обговорень! отримує чергову новину – 19 березня 2017 року остаточне обговорення із голосуванням про приєднання до В-Димерської ОТГ (БЕЗ ВАРІАНТІВ!!!). Безумовно, мешканці села розуміють, що від їх сьогоднішнього слова залежить майбутнє наступних поколінь! А тому ЯВКА ВИСОКА ! і з перевагою «один до чотирьох» голоси ПРОТИ ОБ"ЄДНАННЯ ІЗ В-ДИМЕРКОЮ.
Депутати, самооборона на чолі з Анатолієм Борисовичем «відтерміновують» сесію Красилівської с/Ради (яка мала б відбутися 21 березня 2017 року у вівторок!) на 24 березня 2017 року в п"ятницю… Вони пропонують голові с/Ради Нагібіній Р.Л. на черговій сесії НЕ ЗВАЖАТИ НА ВОЛЮ ГРОМАДИ, а ЗАТВЕРДИТИ ПРОЕКТ РІШЕННЯ щодо об"єднання в В-ДИМЕРСЬКУ ОТГ!... Голова ж нагадує про вибір громади, та і на цей випадок у депутатів новий план дій – відсторонити голову, а ПРОЕКТ РІШЕННЯ ЗАЧИТАЄ СЕКРЕТАР с/Ради ДЯЧЕНКО ОЛЕГ…
Місце проведення сесії планується на 2-му поверсі с/Ради в депутатській кімнаті, де розмістяться гості із В-Димерки та пани депутати, ЩОБ ВІДСТОРОНИТИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ВІД УЧАСТІ І ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗРОБИТИ по-СВОЄМУ! В хаотичному процесі РЯТУВАННЯ СВОГО ПЛАНУ ОБ"ЄДНАННЯ (пересварившись між собою!) депутати порадували село новими подробицями щодо об"єднання у В-Димерську громаду. Селом ширяться чутки, що для кожного з них це вартує 70 000 (сімдесят тисяч гривень!)
ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ ОДНОГО РАЗУ ВЖЕ СКАЗАВШИ СВОЄ ВАГОМЕ СЛОВО ЗА МАЙБУТНЄ НАШИХ НАЩАДКІВ ДАВАЙТЕ ЩЕ РАЗ ВСІ ПРИЙДЕМО В П"ЯТНИЦЮ 24 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ І ЩЕ РАЗ НАГОЛОСИМО ВЛАДІ, ЩО ЗА КОНСТИТУЦІЄЮ УКРАЇНИ – ВЛАДА В КРАЇНІ Є НАРОД!!! І ОСТАННЄ СЛОВО ЗА НАМИ!!!


Автор - Неля Ігнатенко.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments