bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Обстановка на інформаційному фронті.

За даними розвідки ворог з надійних джерел стало відомо про те, що наші опоненти вирішили змінити стратегію інформаційного впливу. Причина - попередня стратегія не тільки не призвела до бажаного результату, а навпаки, завдяки недолугим діям Кищука та його "вірного Кисельова", ще більше погіршила обстановку, через що у аферистів значно знизилась довіра та піддтримка серед простих требухівців. А враховуючи те, що, використовуючи тиск з боку місцевої та районної влади, не тільки не вдалося досягти мети, а ще й загнати самих себе у глухий кут - прийнято рішення заручитися підтримкою жителів Требухова та з їх допомогою спробувати втілити власні наміри.
Суть нововведень полягає в наступному: по-новому, ще з більшою затятістю буде розкручено "броварську лякалку". При цьому сам Кищук, щоб не видавати справжніх намірів, в процесі участі не братиме. Окрім вже звичних методів впливу через інтернет, друковані ЗМІ та звичайні агітаційні листівки, буде залучено і "представників Броварів", які під час живих зустрічей на різного роду зібраннях, займатимуться агітацією населення.
Характерними ознаками таких заходів, буде наступне:
- обов'язкова присутність Тертишника та підлеглих йому депутатів, які задаватимуть "потрібні" запитання, щоб отримати відповідь, яка буде дискредитувати перспективи майбутнього об'єднання;
- самі агітатори, без сторонніх запитань, можуть наголошувати на таких негативах, а також акцентувати увагу на незворотності та примусовому характері майбутнього об'єднання;
- після зустрічі Тертишник відразу на своєму сайті опублікує матеріал, де у властивому йому емоційно-піднесеному стилі, опише всю ступінь катастрофічної ситуації з обов'язковим способом її обминути. Звичайно ж таким способом виявиться найскоріше об'єднання з Княжичами.
Для тих, хто виявить бажання якимось чином завадити діям наших опонентів, публікую приблизний аргоритм дій під час описаної ситуації:
- потрібно бути присутнім на такому зібранні;

- при можливості з собою мати засіб для відеозйомки, яку проводити, не привертаючи до себе зайвої уваги;
- з'ясувати прізвище, ім'я та побатькові і займану посаду "представника Броварів";
- ні в якому разі не влаштовувати та не брати участі в дискусії зі свого місця в залі;
- спробувати задати питання доповідачу у встановленому порядку та скориставшись мікрофоном;
- у разі, якщо вам нададуть таку можливість, не зупиняючи зйомки, поцікавиться у "представника Броварів" наступним - якщо він впевнений на 100% у тому, що нас обов'язково об'єднають, не зважаючи на нашу думку, то чому він витрачає власний та займає наш час на доведення цього беззаперечного факту? Також необхідно запитати, чому в якості піару майбутнього об'єднання, він приводить здебільшого негативні аргументи, які замість бажання об'єднатися - навпаки викличуть ще більший спротив?
- по закінченню - зв'язатися зі мною для публікації відзнятого матеріалу.Автор - Чуксін Віталій.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments