bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Требухівські депутати ходять в райраду, як на роботу.

 Відбулася чергова спроба депутатів Требухівської сільської ради поскаржитися керівництву району на Куця Віталія Володимировича. За останній місяць це вже третя така спроба. Цього разу приїхали "поплакатися в жилетку" новопризначеному Голові райдержадміністрації. Натомість, на засідання сесій власного органу місцевого самоврядування за цей самий період часу - збиралися лише двічі.


(депутат Шевченко Ольга Миколаївна скаржиться Голові райдержадміністраціїї на Куця В. В.)
Та не так бентежить ця своєрідна депутатська активність, як те, що за нею починають проявлятися ознаки психічного захворювання, відомого під назвою шизофренія. Минулого разу причиною депутатського занепокоєння, яке змусило їх відвідати районну раду, було неприйняття бюджету. Цього разу воно втратило актуальність, про що в своїй доповіді повідомила депутат Шевченко Ольга Миколаївна і пріоритетним стало питання об'єднання територіальних громад. Лише одне залишається незмінним - в обох випадках: і в неприйнятті бюджету, і в неможливості об'єднатися з Княжичами - провина лежить на Голові Требухівської сільської ради.

Шановні ви мої любі обранці, давайте вже, нарешті, визначтеся, що для вас є нагальнішим, тому що існує ризик, що наступного разу вам доведеться їхати не до районної ради, а до районної лікарні, за допомогою психіатра.

п. с. - ледь не забув! Олександре Миколайовичу, Вам все зрозуміло в інтерфейсі матеріалу? Якщо ні - питайте, не соромтеся.

Автор - Чуксін Віталій.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments