bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Депутат Шевченко: "Що вам з того бюджету?... Життя йде..."

Спеціально для депутата Требухівської сільської ради Цахла Олександра Миколайовича: підкреслений текст синього кольору - це посилання на відео, для перегляду якого необхідно навести курсор на відповідний напис і двічі натиснути лівою клавішею "миші".

Моє напрочуд цікаве спілкування з депутатом Требухівської сільської ради Ольгою Миколаївною Шевченко, про яке нещодавно розповідалося, продовжилося далі. Для пані Ольги не стало вагомим аргументом моє місце проживання, щоб цікавитися бюджетом села Требухів і запевнила, що не зважаючи на неприйняття кошторису на 2017 рік - трагедії в цьому не вбачає.


Дійсно, насправді для Ольги Миколаївни є речі, набагато важливіші, ніж якийсь там бюджет сільської ради, депутатом якої вона є. Наприклад, об'єднання села Требухів з селом Княжичі в рамках програми децентралізації. Таке питання настільки нагальне, що прийняття позитивного рішення по ньому буквально виторговується у Голови Требухівської сільської ради в обмін на прийняття бюджету.
Або проблема торгівлі з окупованими територіями, для вирішення якої депутат Шевченко бере участь в різноманітних "флеш-мобах".

Цілком можливо, що пані Ольга має рацію. В такому разі незрозуміло, чому питанням требухівського бюджету так переймаються її колеги-депутати, які майже щотиждня їздять до Голови Броварської районної ради скаржитися на Голову Требухівської сільської ради, звинувачуючи його в ігноруванні прийняття бюджету та буквально благаючи в очільника району про допомогу?
Можливо, щоб не марнувати дорогоцінний час деяких требухівських депутатів, краще Ользі Миколаївні самій поїхати в райраду та навести аргументи Гришку Сергію Миколайовичу про неважливість прийняття бюджету, які наводила мені?

Автор - Чуксін Віталій.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments