bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Противники об'єднання - об'єднуються.

Вчора в "фейсбуці" зі мною зв'язалися представники Красилівської громади, які виступають проти аналогічно нашому варіанту об'єднання територіальних громад, яке за допомогою ошукування та  використання службових повноважень, намагається нав'язати їхня влада. Так, як і ми, красилівці активно ведуть спротив в інтернеті. Для кращого розуміння тамтешньої ситуації - публікую матеріал красилівської "колеги по нещастю".

Фіга для народу…або шахрайська децентралізація на Київщині.
Після прийняття реформи про об`єднання громад дуже багато населених пунктів зустрілися с такою проблемою, як добровільний вибір, куди приєднатися. У селі Красилівка (Київської області, Броварського району) це об`єднання проходить досить специфічно. Добровільне приєднання стало – примусовим за схемою так званих вповноважених органів…
Доки більша частина мешканців села працюють, вповноважені органи безпідставно і з грубим порушенням закону вирішують долю села. Що ж насправді відбулося? Через деякий час після появи інформації щодо необхідності вибору про об`єднання громад була розповсюджена по поiтовим скринькам та опублікована в Інтернеті анонімка, з якої вдалося дізнатися, що громада, маючи вибір між містом Бровари та селищем Велика Димерка - вже починає процес приєднання. Саме це викликало масове обурення жителів населеного пункту.
Жодних пояснень, що мають документальне підтвердження, голова сільради Нагібіна Раїса Леонідівна та представники депутати жителям села не надають, мовляв: "Ми ще не зробили вибір і маємо створити комісію по дослідженню питання щодо прийняття рішення". Однак, після 602 сесії Красилівської сільської ради стало відомо, що процес приєднання без рішення жителів села не просто виконується, а виконується з дуже грубими порушеннями. Саме завдяки небайдужим громадянам з`ясувалося, що попередньо мало бути утворено громаду з селищем Калинівка. Усі документи було зібрано та підписано ще в 2015 році, але чомусь справа з боку влади села Красилівка далі цього не пішла. Одне з рішень відмінили в односторонньому порядку і без законних підстав. Відміну рішення було ініційовано депутатом Володимиром Словачевським.
Інформація про можливі варіанти об`єднань органами управління в потрібному обсязі не надається, роз`яснювальних робіт не проводиться. Люди задають запитання та лишаються без відповіді і це в кращому випадку. Усі, хто мають хоч краплину бажання виступити з рішенням, що суперечить обраному владою приєднанню - вважаються провокаторами, що створюють перешкоди, ігноруються та жорстко критикуються навіть безпосередньо самими представниками сільської ради.
Ба більше, окремими особами, такими, як Горкун Андрій Павлович та депутатом першого територіального округу Словачевський Володимир Вікторович, було створено інтернет-ресурс, де це питання мало б набрати розголосу, щоправда там теж інакодумцям місця не знайшлося.


Вони здебільшого були видалені та заблоковані, а деякі (Мельниченко Нелі Петрівна, Ігнатенко Неля Іванівна, Сахацька Олена Сергіївна та багато інших) зазнали приниження та отримали в свою адресу побажання смерті. Адміністрація мотивувала це просто: вас ми не знаємо, ви тролі. Перспективи висвітлено досить однобоко і, як можна звернути увагу ще після сесії 602, відбувається тиск на громаду, адже запросити представників Великої Димерки можливість знайшлась. Для Броварів, чомусь, не вистачило хисту.
Так чи інакше, на кону питання майбутнього рідного для людей села і шлях примусового приєднання малює досить неприємні перспективи для школи, лікарні та загальної інфраструктури населеного пункту. Мешканців охоплює жах. Як же припинити безчинство та свавілля представників місцевої влади та розібратися в питанні приєднання, а також розв`язати попередні проблеми? Складається враження, що без сторонньої допомоги вирішити коректно та законним шляхом це питання не вдасться.
Посилання на джерела:
1. Група с.Красилівка під егідою влади https://www.facebook.com/groups/1635168920084152/
2. Враження після перегляду сесії https://www.facebook.com/groups/572774152895918/permalink/711893725650626/
3. Ми проти - протест населення https://www.facebook.com/groups/572774152895918/permalink/710814242425241/
4. Погрози та бан від представників влади https://www.facebook.com/groups/572774152895918/permalink/709034109269921/
5. Сесія сільської ради https://www.facebook.com/groups/572774152895918/permalink/711595295680469/

Автор - Akilla  Qoshqa.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments