bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Крига зрушила.

Не спромігшись добитися від Голови Требухівської сільської ради поступок у "вирішенні питання об'єднання з Княжичами" за допомогою ультиматумів і підтримки районної ради, "інтегратори" самі були змушені піти на поступки і розблокувати роботу сільради. Правда була ще одна спроба дискредитувати Віталія Володимировича за допомогою публікацій в інтернеті компроментуючих матеріалів, але й вона виявилася марною. Причиною невдачі стало залучення до процесу абсолютно некомпетентних "фахівців", які навіть ім'я пана Куця примудрилися написати неправильно.


("скрін-шот" і посилання на замовлений матеріал про Голову Требухівської сільради).

Та й це не принесло жаданого результату і, вичерпавши всі можливі методи впливу, прихильники "об'єднання з Княжичами" погодилися на проведення чергової сесії.
Отже, 9 лютого 2017 року в приміщенні Требухівської сільської ради відбулося засідання 14-ї сесії. Але погодившись піти на такі поступки, шахраї від влади зовсім не відмовилися від спроби реалізації своєї оборудки. Чергова акція "інтеграторів" по блокуванню місцевого органу самоврядування села Требухів і дискредитації його очільника - відмова від прийняття бюджету на 2017 рік з причини так званого "незаконно" обраного виконкому Требухівської сільської ради (те що виконком "незаконно обраний" лише в хворобливій уяві пана Тертишника - буде розказано в одному з наступних матеріалів),

("скрін-шоти" з посиланнями на відповідні матеріали, в яких "розкручується" тема "незаконно" обраного виконкому).

Для цього на засідання сесії з метою впливу на ту частину депутатського корпусу, в якої мізки не "уражені вірусом інтеграційного менінгіту" (на інших депутатів, в яких замість мізків - Тертишник, впливати не має ніякого сенсу - вони й так це приймуть за "істину в останній інстанції"), було запрошено одного з головних організаторів "об'єднальної афери" - депутата Київської обласної ради Кищука Олега Євгенійовича. До речі, пан Кищук під час свого "інтеграційного турне" по Броварському району, 23 січня 2017 року на 17-ій сесії Красилівської сільської ради, привселюдно заявив, що в Куця Віталія Володимировича "не все гаразд з головою" і він "домовився з Броварами" про отримання квартир за об'єднання Требухова з цим містом (про "здачу Требухова Броварам за квартири" також йшлося у розповсюджуваних по селу анонімних листівках, поливаючих брудом пана Куця).


(листівка, яка обливає брудом Голову Требухівської сільради).


Та це ніяк не завадило депутату облради з'явитися на сесію Требухівської сільради для впливу на сільських депутатів і підтримки своїх прибічників, але чомусь не викликало бажання оприлюднити звинувачення на адресу Віталія Володимировича перед представниками сільської громади.

(відео виступу Кищука на сесії).

Чи вдасться "інтергаторам" в такий спосіб добитися бажаного результату - побачимо. Все буде залежати від узгодженності та послідовності дій Голови Требухівської сільської ради і противників шахрайскої оборудки з об'єднанням двох сіл.


Автор - Чуксін Віталій.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments