bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Бендер Олег Іванович.

- Для вилучення грошей існує безліч варіантів, залежно від обставин.
Я особисто маю чотириста порівняно чесних варіантів вилучення.
Остап Бендер, персонаж роману Ільфа та Петрова "Золоте теля".


Цікаво спостерігати за тим, як очільник КП "Сервіс" не полишає надій урвати добрячий шмат від багатомільонного требухівського бюджету. Спочатку Олег Іванович спробував втілити свої плани за допомогою ошукування та залякування депутатів сільської ради. Коли йому це вдалося - вирішив вплинути на них, використовуючи пересічних требухівців. Нова тактика дій полягала в наступному: ввести в оману виборців, підбурити їх проти своїх депутатів, які під тиском змушені будуть виділити Тертишнику бажані кошти. В даному матеріалі буде детальний опис цього процесу.

З хворої голови на здорову.
Обдурювати жителів Требухова Олег Іванович вирішив в той самий спосіб, яким намагався обдурити депутатів. Користуючись своїм службовим становищем, він відключив в селі систему водопостачання, мотивуючи свої дії іі аварійним станом та відсутністю необхідної для ремонту техніки.Що стосується аварійного стану водогону, можливо директор КП "Сервіс" і має рацію. А от щодо вирішення цієї проблеми Тертишник, як завжди бреше. По-перше, техніка не така вже й аварійна, як він намагається запевнити. З його слів, в окремих випадках на ній можна вивозити сміття.А по-друге, комунальному підприємству, для виконання покладених на нього завдань, не обов'язково використовувати власну або ту, що належить сільській раді,техніку. У разі необхідності, ніхто не забороняє залучати для таких цілей техніку сторонніх організацій та приватних осіб. Що власне й відбулося під час прибирання з кладовища чи то 30 чи то 33 (тут, як кажуть співробітники правоохоронніх органів, Олег Іванович плутається в свідченнях) тонн сміття.На відео добре видно, як біля центрального кладовища Требухова, виконуються роботи по прибиранню сміття, технікою, що не перебуває на балансі ні в КП "Сервіс", ні в сільській раді.Чому за півроку на посаді директора комунгоспу, Тертишник так і не спромігся аналогічним способом відремонтувати пориви у системі водогону - залишається загадкою. Натомість виявив неабиякі здібності в умінні звинувачувати у власній бездіяльності голову та депутатів сільської ради.                                                                               
Провали в пам'яті.

Для підбурювання пересічних требухівців проти сільських депутатів, Олег Іванович також не зумів вигадати нічого нового і, як завжди, вдавався до примітивних образ, поливання брудом, розповсюджуючи "чорний піар" інтернетом. При нагоді поспілкуватися зі своєю читацькою аудиторією на тему діяльності КП "Сервіс" взагалі та його керівника зокрема - в усіх негараздах обвинувачував депутатів, до яких і радив звертатися своїм співрозмовникам для вирішення виниклих проблем.На жаль, пан Тертишник так захопився нацьковуванням, що геть забув, як свого часу, категорично застерігав від таких вчинків требухівців, погрожуючи судовими переслідуваннями.                                                                  Шоу тільки починається.

З огляду на те, з якою непереборною жагою директор комунгоспу бажає покращити своє матеріальне становище за рахунок бюджетних коштів, думаю, що навіть невдача з описаною оборудкою його не зупитнить. Прагнення до наживи спонукатиме його до вигадування чергових махінацій та афер, які Олег Іванович, намагатиметься видати за доброчинні справи. Як, наприклад, нещодавно спробував збільшити арендну плату за користування торгівельним майданчиком (але про це - в одному з найближчих матеріалів).


Subscribe
Comments for this post were disabled by the author