bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Комісія з питань потойбічного життя.Давно підмітив: якщо на сесії Требухівської Сільської ради виступає "прєдусмотрєний" Секретар Бюджетної комісії Шевченко Ольга Миколаївна - варто чекати на чергову оборудку депутатів, безпосередньо підпорядкованих Олегу Івановичу Тертишнику. Так було на 10-ій сесії, на якій офіційно розпочався процес "княжичеінтеграції". Після 14-ї до кінця вересня цього року Сільська рада не затверджувала бюджет. Так сталося й на 23-ій сесії, коли "тертишниковій фракції" вдалося за допомогою хитрощів, обману та тиску на інших депутатів добитися прийняття рішення про проведення ремонтних робіт, кошторис яких, на мій суб'єтивний погляд, дещо завищений.
Наступного, після сесійного засідання, дня було відзнято відео кладовища, на якому зі слів деяких депутатів, вже було розпочато ремонтні роботи. Ніяких ремонтних робіт на відео не зафіксовано.


А через тиждень проведено ще одну відеозйомку, на якій можна побачити нову металеву огорожу.Договір на виконання робіт по встановленню огорожі на кладовищі Требухівська Сільська рада уклала з КП "Сервіс".


Отже, Комунальне підприємство "Сервіс", очолюване Тертишником Олегом Івановичем, встановило Требухівській Сільській раді 65 метрів огорожі кладовища за 115 000 гривень, з яких 50 000 грн. - ціна матеріалів та 65 000 грн. - оплата праці.

Якщо ж хто вважає, що я занадто прискіпливий в цьому питанні до Директора КП "Сервіс" і підлеглих йому депутатів  - наведу для порівняння іншу інформацію, що стосується виділенню бюджетних коштів.
На балансі Требухівської Сільської ради знаходяться будівлі медичної амбулаторії та лікарні, в яких відсутні системи пожежної сигналізації. Під час двох перевірок відповідні контролюючі органи на це звернули увагу.

Обидва рази Головний лікар Каленченко Оксана Володимирівна за такі недоліки була оштрафована. Штрафи оплатила за власний рахунок. Коли ж вона звернулася до Сільської ради з проханням про виділення коштів для встановлення пожежної сигналізації - Бюджетна комісія порадила Оксані Володимирівні звертатися з такими питаннями до керівництва Броварського району.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments