bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Про нехтування адміністратором групи демократичних принципів.Іншими словами: чому я, всупереч власним постійним заявам про те, що в групі "Повністю залежний сайт..." демократія, свобода слова та плюралізм думок - застосовую жорстку цензуру по відношенню до критики Куця Віталія Володимировича.
Тому що тільки завдяки Куцю ми ще живемо в селі Требухові, а не в новоутвореній Княжицько-Требухівській об'єднаній територіальній громаді під "чуйним керівництвом" Олега Євгеновича Кищука та його відданих поплічників. Хто не розуміє, що це буде за керівництво - згадайте, чому і як Требухів залишився цього року без бюджету.
Тому що він, починаючи з моменту вступу на посаду Голови Требухівської сільської ради, за два роки відчув на свою адресу не просто тиск окремих осіб, а пройшов через суцільне пекло знущань з боку частини депутатського корпусу, одного хворого на голову сільського активіста та деяких представників районної влади. Щоб краще зрозуміти про що йде мова, потрібно перейти за цим посиланням і переглянути всі наступні матеріали сайту, аж до цієї статті включно.
Тому що, незважаючи на такі умови праці, Голова сільради не зламався, зумів вистояти, не здати село Кищуку та продовжує виконувати свої обов'язки. Для тих, хто вважає це звичайним пафосом для красивого слівця - одному з депутатів Сільської ради вистачило лише раз зустрітися зі своїми виборцями, щоб написати заяву про складення депутатських повноважень.

Тепер дам відповіді на конкретні запитання по цій темі.Вася, я крім заяв про ці "косяки" більше нічого з твого боку не бачив. Чому ти до цих пір не опублікував жодного документу по вашій улюбленій темі "Постишева"? Вася, ти в курсі, що у випадку створення Княжицько - Требухівської об'єднаної територіальної громади, 31 жовтня відбулися б вибори депутатів до ради новоутвореної ОТГ? Чи ти думаєш, що переобрали б тільки Куця? Ні, насправді, переобрали б і Голів, і депутатів. Я, Вася, дуже сильно сумніваюсь, щоб комусь з нинішніх депутатів, крім Ольги Миколаївни, звичайно, пощастило б потрапити і до складу нової ради.Маша, я за два роки так і не помітив особливого бажання з боку депутатів Сільської ради домовлятися з Головою Сільської ради. От половині депутатського корпусу домовитися з психічно хворим, безробітним сільським активістом вдалося відразу після оголошення результатів виборів. А з Головою Сільської ради знайти спільну мову за два роки так і не зміг жодний депутат.

І на останок: якщо хтось відчуває гострий свербіж трохи нижче попереку від того, що Віталій Володимирович зблизився зі своїм непримиримим опонентом та призначив його на посаду Директора Комунального підприємства - спробуйте згадати, що особисто ви зробили для того, щоб цього не відбулося і свербіж відразу, як рукою зніме.

 
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments