bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

УВАГА - КОНКУРС!

 Не довелося довго чекати на реакцію головного героя моєї останньої публікації, запеклого борця з олігархами, продажем землі та Президентом Порошенком, любителя коней, біг-бордів та вишиванок, депутата Київської обласної ради, Кищука Олега Євгеновича. Реакція виявилася досить своєрідною і якщо сформулювати її простими словами, то можна сказать, що "педофіл вирішив подарувать своїй жертві ще одну шоколадку". А якщо більш конкретно, то шановний Олег Євгенович 15 жовтня цього року, на День села проводить беспрецендентну акцію з безкоштовного розіграшу одного велосипеду, п'яти смартфонів та п'ятдесяти солодких подарунків!

 Ми ж з вами також "не пальцем роблені" і можемо дати достойну відповідь людині, яка залишила наше село без бюджету, а тепер подібними акціями намагається загладити свою вину. І тому я оголошую власний конкурс* з трьома призовими місцями! На жаль, на відміну, від борця з олігархами, в мене не має трьох мільонів доларів, півмільона євро та пяти мільонів гривень готівкових коштів, тому й призи будуть значно скромнішими:

- 1000 гривень за перше місце;
- 500 гривень - за друге;
- 250 - за третє.

 Умови конкурсу досить прості: потрібно під час проведення депутатом облради безкоштовної благодійної акції задати йому, або депутату сільської ради Шевченко Ользі Миколаївні питання**. Головне, щоб він, або вона це питання почули і зрозуміли про що йде мова. А для підтвердження - зафіксувати це на відео та негайно опублікувати в інтернеті. Приз отримує той, хто зробить це першим. Відео повинно бути знято одним дублем та щоб на ньому чітко було видно питання та реакція на це одного з депутатів. Змонтовані відео участі в конкурсі не прийматимуть. Призові місця залежатимуть від того, які питання та кому будуть задані.

Отже, головний приз в одну тисячу гривень отримає той, хто спитає в Олега Євгеновича, навіщо він залишив село Требухів без бюджету на цей рік?

Власником п'ятисот гривень стане той, хто спитає в пана Кищука, коли він зі своїми товаришами нарешті закінчать
суботник на території дитячого садочку "Сонечко", розпочатий ними ще 30 липня 2016 року?

І третє місце та двісті п'ятдесят гривень дістануться тому, хто задасть одне з цих питань (або обидва) "секретарю, прєдусмотрєнному регламентом", депутату Требухівської сільської ради Шевченко Ользі Миколаївні.


Бажаю вам удачі!

* - в конкурсі не має права брати участь Олєжка Тертишник - я особисто "йому слова не даю".
** - залишаю за собою право відзняти відео вручення призів. Публікація такого відео в публічному доступі - за бажанням призера.
Tags: конкурс, олєжка_бігборд, прєдусмотєний_сєкрєтарь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments