bonjour_toujour (bonjour_toujour) wrote,
bonjour_toujour
bonjour_toujour

Відповідь дебіла, або Як гвалтували Требухів.

 Реакція на мою неадекватну поведінку під час проведення 19-ї позачергової сесії Требухівської сільської ради у декого виявилася такою ж неадекватною, як сама поведінка.Наприклад, Клименко Наталія Олексіївна, зацікавилась особою, що дозволяє собі непристойні витівки в приміщенні органа місцевого самоврядування.
  Але, насправді, не так важлива особа, яка вчиняє такі дії, як причина, що призвела її до цього. А причина полягає в тому, що Требухівська сільська рада вже давно стала місцем, де така поведінка є нормою її повсякденного існування. Процес цей відбувався поступово з моменту проведення першої сесії новобраної сільської ради та досяг свого апогею під час засідання чотирнадцятої сесії. З цього моменту орган місцевого самоврядування перетворюється на цирк шапіто, а його деякі виборні та посадові представники - на учасників циркової вистави.
 Описання всього перебігу подій займе дуже багато часу, тому зупинюсь саме на його кульмінації - частині 14-ї сесії , на якій розглядалося прийняття Бюджету Требухівської сільської ради на 2017 рік.
 Для кращого розуміння суті того, про що йтиме мова, потрібно нагадати, що відповідно до статті 77 пункту 2 Бюджетного Кодексу України складений та розглянутий відповідними виконавчими та фінансовими органами місцевої влади бюджет, подається на затвердження місцевої ради до 25-го грудня (включно), року, що передує плановому. Тобто, розгляд питання прийняття бюджету повинен був відбутися за півтора місяця до 14-ї сесії.
 Отже, на початку засідання, перед оголошенням порядку денного Голова сільської ради Куць Віталій Володимирович пропонує для ведення протоколу обрати секретаря засідання. На що депутат Шевченко Ольга Миколаївна заявляє, що він "нє прєдусмотрєн" регламентом Требухівської сільської ради. Що малося на увазі під цим таємничим словосполучення - одній лише Ользі Миколаївні відомо, але в Регламенті Требухівської сільської ради є стаття № 20 "Секретар сільської ради", в якій описано порядок обрання та повноваження цієї посадової особи.
На скільки важлива така посада, свідчить Регламент сільської ради, згідно вимог якого Секретар працює в сільраді на постійній основі (на відміну від депутатів) та йому заборонено суміщати свою посаду з іншими. В Требухівській сільській раді з 18-го лютого 2016 року і по сьогодняшній день ця посада вакантна.
 Все ж таки, не зважаючи на протести з боку депутата Шевченко, секретаря засідання було обрано і Голова сільради зачитав порядок денний.Після чого депутат Удовенко запропонувала спочатку розлянути питання соціально-економічного розвитку, а вже потім прийняття бюджету. Пропозицію не підтримала депутат Шевченко, проголосувавши проти. Далі відбулося голосування за порядок денний, доповідь про проект бюджету Головного бухгалтера Сороки Н. М. та його обговорення депутатами. Коли дійшла черга до висновків Бюджетної комісії, її Голова Сом В. В. надав слово Секретарю комісії... Шевченко Ользі Миколаївні (мабуть, Регламентом Требухівської сільської ради  Секретар комісії, на відміну від Секретаря ради, все ж таки "прєдусмотрєн"). Під час майже десятихвилинної доповіді, Ольга Миколаївна зачитувала норми Конституції України, статті Бюджетного кодексу, Регламенту Требухівської сільради та Закону про місцеве самоврядування. Застерігала присутніх в залі від вчинення протиправних дій по відношенню до депутатів сільської ради та пояснювала їм важливість питання прийняття бюджету. Та ось раптово виявилось, що Бюджетна комісія Требухівської сільської ради... почала виконувати функції Судової влади і встановила, що Виконавчий  комітет Требухівської сільської ради не був утворений , оскільки під час голосування за його склад, не набрав потрібної кількості голосів!Щоб збагнути ступінь безглуздості висловлювань Ольги Миколаївни, слід зазначити, що:

- згідно Статті 59 Закону України про місцеве самоврядування законність Виконкому може встановити лише суд;- голосування за Виконком відбулося 24 грудня 2015 року, а засідання Бюджетної комісії - 31 січня 2017 року, тобто більше року члени комісії навіть і не здогадувалися про те, що Виконком так і не був утворений;

- після такої сенсаційної заяви Секретаря Бюджетної комісії не відбулося ніяких наслідків: "неутворений виконком" продовжив працювати в тому ж режимі, в якому він працював і до "виявленння його неутворення". Це свідчить лише про те, що "неутвореним" він виявився тільки для одного конкретного випадку - голосування за бюджет!

 Та серед всього цього потоку свідомості депутата Шевченко, так і залишилося незрозумілим, чому на засіданні Бюджетної комісії, не було розглянуто проект бюджету? Про що, власне, в неї й запитав Віталій Володимирович. Відповідь за рівнем абсурдності не поступилася "виявленню неутвореного виконкому" - тому що Голова сільської ради був у відпустці і комісія прийняла рішення його звідти відкликати, щоб він відповів на запитання по формуванню бюджету!Доки йшло обговорення питання - в сесійну залу увійшов депутат облради Кищук Олег Євгенович та влаштувався серед депутатів сільради.
По закінченню обговорення - головуючий на засіданні Куць Віталій Володимирович поставив питання бюджету на голосування, яке так і не набрало необхідної кількості голосів.

Та Голова сільради не полишав спроб достукатися до депутатської свідомості та ще раз нагадав присутнім в залі депутатам про важливість питанння та те, що ніяких передумов, які не дозволили б його прийняти - не має.

У відповідь Віталію Володимировичу, депутат Шевченко запропонувала роглянуть питання соціально-економічного розвитку, проти розгляду якого  вона проголосувала годину назад!Дискусія між головуючим та депутатами продовжувалась ще певний час, аж поки  слово для виступу не взяв депутат облради і своєю промовою остаточно перетворив сесійне засідання на феєрію абсурдності, брехні та попирання Конституції та Законів України. Спочатку він заявив, що депутати сільської ради НЕ МАЮТЬ ПРАВА ПРИЙМАТЬ БЮДЖЕТ, ТОМУ ЩО ВОНИ З НИМ НЕ ОЗНАЙОМЛЕНІ! Цією заявою він порушив Статтю восьму Закону України про статус депутатів місцевих рад
та Статтю одинадцяту Регламенту Требухівської сільської ради.Після такої заяви почав розповідь вигаданих ним різноманітних байок.Виступ депутата облради остаточно позбавив депутатів сільської ради будь-якого інтересу до подальшого проведення сесії і наступні питання порядку денного, спочатку не були підтримані на голосуванні,

а потім і взагалі по них не вдалося провести голосування. Ось так, завдяки старанням депутата Київської обласної ради Кищука О. М. та депутата Требухівської сільської ради Шевченко О. М., село Требухів залишилося без бюджету на 2017 рік, а Требухівську сільську раду з органу місцевого самоврядування було перетворено на політично-розважальне реаліті-шоу.
 Але це ще не все: затятий "антикорупціонер" Кищук, заблокувавши прийняття бюджету на 14-ій сесії, через чотири місяці спонсорує проведення в Требухові Спортивно-мистецького фестивалю до Дня Молоді!


 Такого роду цинічний вчинок нагадує поведінку збочинця-педофіла, який:

- спочатку переконує свою жертву в тому, що вона чинить якісь заборонені дії;
- потім, залякавши, що розповість про це її батькам (вихователям, міліції), здійснює власне "покарання" за скоєне, гвалтуючи нещасну дитину;
- а далі, щоб продемонструвати жертві свою "доброту та милосердя" - "дарує" їй шоколадного батончика.


 Тому, якщо хтось наступного разу побачить в приміщенні Требухівської сільської людину з неадекватною поведінкою, то замість того щоб з'ясувати її особу - хай краще поцікавиться причинами, які привели цю людину до такої поведінки.
Tags: Олєжка_бігборд, прєдусмотєний_сєкрєтарь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments